Lajmi më i fund që vjen nga Spanja dhe Italia ka të bëjë më një shkëmbim të jashtëzakonshëm e që lidhet me portierët Navas – Donnarumma, shkruan “Korneri.net”.

Raportohet se Real Madrid i ka ofruar Milanit Keylor Navas plus 30 euro për Giggi Donnarumma, por akoma klubi “kuqezi” nuk ka kthyer pergjigje, edhe pse portieri 17-vjeçar ka refuzuar rinovimin e kontratës./Korneri.net.

Artikulli paraprakTifozët e Real Madrid “shuplakë” Donnarumma-s, nuk shpëton lehtë as De Gea….
Artikulli tjetërÇka po ndodh kështu me portierë? Edhe Courtois nuk e vazhdon kontratën