Sipas burimeve të mediave italiane të afërta me 18-herë kampionin italian Milan, Mbaye Niang sot zhvilloi ndeshjen e fundit në fanellën e ‘kuqezinjëve’, pasi ai është shumë afër transferimit atje ku nuk e ka pritur askush, shkruan “Korneri.net”.

Gjithmonë sipas mediave italiane, Niang është vetëm një hap larg gjigantit turk Fenerbahce, madje thuhet se marrëveshja tashmë është arritur dhe shumë shpejtë pritet zyrtarizimi./Korneri.net.

Artikulli paraprakYlli brazilian mbërrinë në Itali…
Artikulli tjetërLajmi i fundit: Sulmuesi i Partizanit direkt nga Kategoria Superiore te Leeds United