Sipas raportve më të fundit të“Sky Sport” ish futbollisti i Sassuolos dhe anëtari akrual i Atletico Madrid, Simw Vrsaljko është objektiv i Milanit për afatin kalimtar të verës, shkruan “Korneri.net”.

Vrsaljko nuk është duke luajtur vazhdimisht në Vicente Calderon, andaj, e ardhmja e tij mund të jetë në San Siro./Korneri.net.

Artikulli paraprakBarcelona kërkon senzacionin e gjigantit holandez
Artikulli tjetërMourinho kërkon mesfushorin serb, opcion mbetet edhe ylli i Tottenham