FLORENCE, ITALY - APRIL 17: Gonzalo Rodriguez of ACF Fiorentina celebrates after scoring a goal during the Serie A match between ACF Fiorentina and US Sassuolo Calcio at Stadio Artemio Franchi on April 17, 2016 in Florence, Italy. (Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)

Ardhja e Musacchio te Milan dukët që nuk i zgjidh të gjitha problemet në mbrojtjen e klubit nga San Siro.

Sipas mediave italiane raportojnë se trajneri Vincenzo Montella ka identifikuar një objektiv të ri, e që është Gonzalo Rodriguez, i larguar së fundmi nga Fiorentina dhe ende pa klub për sezonin e ardhshëm.

Rodriguez ka oferta nga Lazio, Olympiacos dhe Racing në Amerikën e Jugut./Korneri.net.

Artikulli paraprakRamadani e dërgon Perisic-in atje ku nuk e ka pritur askush!!!
Artikulli tjetërHamilton starton i pari në Azerbajxhan, afër ta thyej rekordin e Schumacher-it