Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Avni Pepa, vetëm pak çastë më herët ka pësuar një lëndim dhe është detyruar të largohet nga seanca stërvitore, shkruan “Korneri.net”.

Pepa ka pësuar lëndim në nyjen e këmbës së majtë dhe akoma nuk dihet se a do të arrijë të riaftësohet për ndeshjen e 11 qërshorit ndaj Turqisë./Korneri.net.

Artikulli paraprakDonnarumma drejt largimit, Milan troket në “dyert” e Juventusit
Artikulli tjetërSipas “A Bola”: Gjiganti evropian i ka të gatshme 180 mln euro për Ronaldon