Zyrtarët e Interi i’a kanë mësyrë mesfushorit të PSG-së, Krychowiak, i cili në “Meazza” konsiderohet si një futbollist me potencial shumë të madh, shkruan “Korneri.net”.

Sipas mediave italiane, zyrtarët e Inter e kanë ndërmend të shesin dy “yjet” e ekipit Marcelo Brozovic dhe Ever Banega./Korneri.net.

Artikulli paraprak“Shokohet” Juventus: Conte synon krijimin e dyshës në mesfushë Marchisio – Kante
Artikulli tjetër“El Clasico” e legjendave: Ronaldinho si në kohërat e vjetra [VIDEO]