????????????????????????????????????

Lajm ekskluziv sapo erdhi në redaksinë e “Korneri.net” dhe ka të bëjë me kapitenin e FC Prishtinës, Armend Dallku, i cili nuk do të startojë në derbin e sontëm Liria – FC Prishtina.

Gjithmonë sipas “Korneri.net”, Dallku është i gatshëm për të luajtur nga fillimi, por jo 100%.

Mësohet poashtu se Dallku ka pasur një lëndim në kofshën e këmbës së djathtë kështu që ai me hapa të shpejtë është duke u kthyer në formën optimale./Korneri.net.

Artikulli paraprakBarcelona e vëmendshme: “Perlat” që mund të negociojnë të ardhmen në 2 muaj
Artikulli tjetërShkëmbi apo Josa? Formacionet zyrtare: Liria – FC Prishtina