Futbollistët e Përfaqësuesës së Kosovës dhe ata të Islandes, para pak minutash kanë zbritur në tapetin e blertë të “Loro Boriçit”, për të parë nga afër kushtet e fushës. Me të zbritur në fushë futbollistët tifozët elektrizuan fushën, teksa të dy përfaqësueset u duartrokitën nga të pranishmit.

Artikulli paraprak“Dardanët” fillojnë të mbushin “Loro Boriçin” [FOTO]
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Itali – Shqipëri