Kontrata e Arsene Wenger skadon në verë dhe “Topçinjtë” janë duke menduar për të sjell trajnerin portugez, Leonardo Jardim, në ‘Emirates’ nëse Wenger nuk qëndron në klub.

Sipas programit televiziv në Francë ‘Telefoot‘, Jardim do të vendos për të ardhmen e tij pas përfundimit të këtij sezoni./Korneri.net.

Artikulli paraprakFormacionet e mundshme: Juventus – Monaco
Artikulli tjetërKy është koleksioni i pabesueshëm i Lionel Messi