Njëri prej lojtarëve më të kërkuar të Milanos, ishte gjermani Julian Brandt.

Mesfushori fantastik 21-vjeçar, i Bayer Leverkusen dhe përfaqësueses së Gjermanisë, e ka vazhduar kontratën me klubin e tij aktual deri në vitin 2021, përcjell Korneri.net

Duhet theksuar se ky futbollist tash e sa muaj ka qenë shënnjestra kryesore e rosonerëve, kurse ka pasur zëra se edhe vet lojtari nuk ka qenë kundër transferimit në Milanello, mirëpo klubi i njohur gjeman ia vazhdoi kontratën në mënyrë që edhe nëse lirohet, klauzola e tij do të jetë shumë më e lartë dhe përfitimet do të jenë më të mëdha. /Korneri.net

Artikulli paraprakIbra thumbon Ronaldon: Provoje nga 40 m!
Artikulli tjetërF1 në Bahrein, Hamilton kërkon të barazojë Vettel