Albian Ajeti ka zgjedhur Zvicrën para Kosovës dhe Shqipërisë.
Sulmuesi 22 vjeçar i St Gallen, ka vendosur të përfaqësojë Zvicrën.

Kështu shkruan ‘Albania Team’ në Facebook, faqe kjo e afërt me Kombëtaren Shqiptare.

Kujtojmë se Ajeti është vëllai i Arlind Ajetit, i cili ka zgjedhur Shqipërinë, ku sot cilësohet si mbrojtësi me perspektivën më të madhe te kombëtarja.

Artikulli paraprakIndian Wells, favoritët nuk gabojnë
Artikulli tjetërZouma – Van Damme, kjo është e vërteta e emrit të mbrojtësit të Chelsea…