Ndeshje e jashtëzakonshme dhe shumë e bukur, Trepça 89’-Drita që u mbyll me barazim 2-2, e prishi lëndimi i rëndë i lojtarit të Dritës.

Futbollisti i Dritës, Muharrem Jashari ka pësuar një lëndim të rëndë në këmbën e majtë, dhe menjëherë u desht të largohej nga loja me autoambulancë, shkruan Korneri.net

Ai u dërgua  në spital për ekzaminime shtesë, dhe sipas asj që mësoi redaksian jonë, Jashari nuk e ka thyer nyjën e këmbës, por frika e madhe është nëse ka këputur apo jo ndonjë ligament, pasi ende ai gjendet në spital, dhe nuk ka informacione tjera. /Korneri.net

Artikulli paraprakTrepça 89’ e humbi fitoren nga duart, Drita barazoi në fund
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Lecce-Inter