MADRID, SPAIN - MAY 13: (L-R) Dejected Real Madrid teammates Gareth Bale and Cristiano Ronaldo walk off the pitch following their team's exit from the competition during the UEFA Champions League Semi Final, second leg match between Real Madrid and Juventus at Estadio Santiago Bernabeu on May 13, 2015 in Madrid, Spain. (Photo by Alex Livesey/Getty Images)

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka vendosur ta shes sulmuesin francez Karim Benzema, pas tetë viteve të kaluara në Santiago Bernabeu, shrkuan “Korneri.net”.

Perez beson se koha e Banezemas ka përfunduar dhe më e mira për skuadrën do të ishte që ai të largohet, shkruan Diario Gol./Korneri.net.

Artikulli paraprakE.L: AC Milan – Craiova, nuk do ta besoni numrin e biletave të shitura
Artikulli tjetërJuventus me ofertë “bombastike” për Hysajn! Ja si është përgjigjur Napoli….