Raportet e fundit rë mediave italiane bëjnë të ditimur se Inter dhe Milan i kanë hedhur sytë nga sulmuesi Han Kwang-Song, i cili është në pronësi të Cagliari, shkruan “Korneri.net”.

Sulmuesi po shkëlqen këtë fillim sezoni te Perugia në Serinë B, dhe tashmë është duke u kthyer në një synim në merkaton e janarit.

Vëzhgues të të dy ekipeve kanë ndjekur nga afër sulmuesin, i cili deri më tani ka arritur të shënojë 6 gola./Korneri.net.

Artikulli paraprakUdinese për disa javë pa Valon Behramin
Artikulli tjetërLakers ndali serinë e Pistons, Thunder të hatashëm