Ylli i skuadrës gjermane Bayer Leverkusen, Julian Brandt, ka vendosur të refuzojë ofertat që i kanë ardhur nga Liverpool dhe Bayern Munchen, shkruajnë mediet gjermane, përcjellë “Korneri.net”.

Brandt kërkon garanci për të luajtur sa më shumë që është e mundur, gjë e cila nuk i garantohet te skuadrat si Liverpool dhe Bayern Munchen.

Edhe pse vetëm 21 vjeçar, Brandt ka luajtur tashmë 96 ndeshje në Bundesligë dhe 21 ndeshje në Ligën e Kampionëve./Korneri.net.

Artikulli paraprakMessi e refuzoi ofertën e Barcelonës, frika prezente!
Artikulli tjetërMonaco bleu akcionet e klubit belg!