Lëndimi i Manuel Neuer dukët që ka alarmuar zyrtarët e gjigantit bavarez Bayern, të cilët tashmë i’a kanë mësyrë portierit francez, Steve Mandanda, shkruan “Korneri.net”.

Sipas mediave gjermane, Bayern ka filluar kontaktet Crystal Palace për Mandanda, i cili është i kërkuar edhe nga Marseille./Korneri.net.

Artikulli paraprakTrajneri i ri i Barcelonës? Neymar ka zbuluar emrin e të preferuarit të tij….
Artikulli tjetërZyrtare: Tottenham u përgjigjet Bayernit dhe City-t