Sipas raporteve më të fundit në mediat britanike dhe gjermane, Manchester United është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Borussia Dortmund, Marco Reus.

Raportohet poashtu se Reus mund ta zëvendësojë Wayne Rooneyn i cili pritet të largohet nga Manchester United, pas përfundimit të sezonit./Korneri.net.

Artikulli paraprakZyrtare: Luksemburg – Shqipëri zhvillohet me këtë datë
Artikulli tjetërLajmi i fundit: Ylli danez kërkon leje nga klubi për të i’u bashkuar Milanit