BARCELONA, SPAIN - OCTOBER 30: Ronaldinho of FC Barcelona celebrates his goal during the La Liga match between FC Barcelona and Real Sociedad, on October 30, 2005 at the Camp Nou stadium in Barcelona, Spain. (Photo by Luis Bagu/Getty Images)

Raportet e fundit në mediat spanjolle, Barcelona e ka rikthyer në klub ish yllin brazilian Ronaldinho, i cili vitet më të arta në karrierë i pati pikërisht te klubi nga “Nou Camp”.

Ronaldinho nuk do të luajë futboll te Barcelona, mirëpo do të ketë rol tjetër prej zyrtari te skuadra katalanase.

Artikulli paraprakPër gjithë tifozët e Trepçës dhe Mitrovicës, ky është lajmi i madh
Artikulli tjetërÖzil feston, nuk do ta besoni arsyen…