Një djalosh iranian, Reza Parastesh, ka ngjajshmëri të pabesueshme me yllin argjentinas të Barcelonës, Lionel Messi.

Parastesh është shfaqur në rrugët e Iranit, duke habitur kalimtarët e rastit me pamjën e tij, raportojnë mediat iraniane, transmeton “Korneri
net”.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Enrique konfirmon sërish largimin! Dy emra të vjetër dhe një i ri për stolin e Barcelonës….
Artikulli tjetërSupergoli i Can i jep Liverpool-it, fitoren, por lëndohet lojtari kryesor