Sipas raporteve më të fundit në mediat spanjolle Real Madrid është i gatshëm ta mposht Barcelonën në garë për transferimin e mbrojtësit të Arsenalit, Hector Bellerin.

“Don Balon” raporton se Florentino Perez ka vendosur ta shesë Danilon, për t’i liruar vend ardhjes së Bellerin, përcjell lajmi.

Bellerin për një kohë të gjatë kërkohej nga Barcelona, mirëpo ai në vend të gjigantit katalan mund të transferohet në Santiago Bernabeu./Korneri.net.

Artikulli paraprak“Mesazh” për Chelsea dhe Milan! Morata nuk akuzon Zidane, por bën me dije që gjatë verës mund….
Artikulli tjetërNga “Anfield” në “Camp Nou”? Oferta e Barcelonës është marramendëse…