Talenti i madh i futbollit ganez, Gideon Ofori Offei, ka mahnitur me përformancën e tij gjigantët evropian Real Madrid dhe Bayern Munchen, shkruan “Korneri.net”.

Sipas mediave spanjolle me gjermane, Gideon Ofori Offei i zhvilluar te skuadra ganeze FC Vision, ka hyrë seriozisht në planët e Zidane dhe Ancelotti, kështu që gjatë kësaj vere priten edhe ofertat zyrtare për të./Korneri.net.

Artikulli paraprakInter me “peshkim” të dyfishtë te Barcelona?
Artikulli tjetërReprezentuesi anglez largohet nga Arsenali