Deri para pak ditëve trajner i Interit, por dukët që Roberto Mancini nuk ndihet i hidhëruar me zyrtarët e ish-klubit të tij, pasi që strategu italian ka vlersuar dhe uruar në të njejtën kohë trajnerin Franck De Boer dhe skuadrën e tij.

“Inter jam i bindur që do ta ketë një edicion të mirë, pasi ka kualitete dhe trajneri De Boer ka cilësi që të ndjek titullin e kampionit. Unë nuk kam cfarë të them tjetër, përpos “Forza Inter”, tha Mancini për mediat italiane.

Artikulli paraprakLegjenda kroate e ofendon rënd Higuain-in: Juventus paguajti 60 mln euro për një derr
Artikulli tjetërKampionët s’kanë të ndalur: Juventus në fokus dy lojtarë të PSG-së