Në Nyon të Zvicrës u hesh shorti i 1/16 së finales në Champions League.

Edhe këtë herë do të ketë super përballje që në fazën e parë të sistemit knock-out, dhe pa dyshim se ndeshjet kryesore do të jetë në mes Barcelona dhe PSG si dhe Atl.Madrid-Chelsea.

Ky është shorti komplet:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here