Një tjetër lojtar me parameter zero.

Milan është vetëm një hap larg Jeff Hendrick, një mesfushor që sapo u largua nga Burnley. Sipas asaj që ka raportuar Sky Sports UK, futbollisti irlandez ka refuzuar çdo propozim për rinovimin e kontratës me anglezët për tu transferuar në Milan, përcjell Korneri.net

Gjithnjë sipas këtyre burimeve, Milan ka disa javë që është në kontakte me lojtarin dhe agjentin e tij, andaj transferimi i tij te Milan me parametë zero në Angli e quajnë të sigurt, andaj  nënshkrimi do të arrijë në ditët e ardhshme në mes palëve. /Korneri.net

Artikulli paraprakGriezmann i rrëzuar te Barça, dy klubet e qytetit të Anglisë pas tij, ish-ylli francez e “fyen” Messin!!!
Artikulli tjetërGjyqtarët e ndeshjeve të xhiros së 28-të