Një mesfushor cilësor dhe bagazh për FC Prishtinën.

Klubi më i madh kosovar ka kryer punë me 31-vjeçarin nga Shqipëria, Sabien Lilaj, që t’i bashkohet kaltërve bardhëve nga ky edicion, shkruan Korneri.net

Prishtina ka liruar shumë lojtarë deri tash, por po transferon lojtarë mjaftë kualitativ siç është rasti me Lilaj. Nesër pritet që ai të nënshkruaj zyrtarisht me FC Prishtinën pas eksperiencës te skuadra izraelite Sektzia Nes Tziona F.C. /Korneri.net

Artikulli paraprakBashkimi transferon lojtaren e Penzës
Artikulli tjetërGuardiola në Barcelonë, Man.City e nisi sulmin për Lionel Messin