Nuk ka konkurrencë në rolin e vet.

Sergio Ramos është i pakalueshën, i mahnitshëm, i jashtëzakonshëm dhe më i miri ndoshta edhe në botë, dhe jo vetëm që luan në mbrojtje si lider i vërtetë, por edhe shënon shumë gola, shkruan Korneri.net

Në ndeshjen Spanjë-Zvicër, që u mbyll 1-0, Ramos ka ndal në mënyrë të çuditshme dhe të pazakontë kundërshtarin e tij Vargas, moment që ka shpërthyer rrjetet sociale. /Korneri.net

View this post on Instagram

⛔ Access denied ⛔

A post shared by Sergio Ramos (@sergioramos) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here