Pas fitores së bujshme përballë Ëladimir Klitschkos. Kampioni i madh britanik, Anthony Joshua tashmë do të ndeshjet me Tyson Fury, shkruan tabloidi britanik “The Sun”.

Ndeshja mes Tyson Fury dhe Anthony Joshua pritet të luhet në prill të vitit 2018, por ende nuk është përcaktuar zyrtarisht data fikse.

Image

Artikulli paraprakRevolucioni kinez, zbulohet lista e transfertave të Milanit
Artikulli tjetërSlloveni në vend të spanjollit!?