Alvaro Morata, Alvaro Morata dhe James Rodriguez sezonin e ardhshëm pritet të luajnë për Manchester United.

Së fundmi është “Sky Sports” ka publikuar formacionin e mundshëm të “Djajve të Kuq” për sezonin e ardhshëm.

Morata pritet të zëvendësojë Zlatan Ibrahimovicin.

Image

Artikulli paraprakDriblimi” i taksave, Di Maria pranon të paguajë
Artikulli tjetërBarcelona fabrikë talentesh, por të gjithë po e braktisin