Nuk ka pasur faj De Laurentiis që pagoi 80 milionë euro.

Super sulmuesi Victor Osimhen, ka realizuar sërish hat-trick, në një tjetër fitore të Napolit ndaj Teramos këtë herë 4-0, përcjell Korneri.net

Osimhen ishte lojtari i ndeshjes jo vetëm pse shënoi tre gola, mirëpo performanca e tij, vrapimet, eleganca dhe bashkëveprimet me shokë, dëshmuan sërishbse kemi të bëjmë me një talent të madh i cili shpejt mund të bëhet një ndër sulmuesit më të mirë evropian. Golin tjetër e shënoi sulmuesi Lozano, dhe atë spektakolar. /Korneri.net

Artikulli paraprakFormacionet zyrtare: Kosova-Anglia U21
Artikulli tjetërDiaz zyrtarisht i Milanit, Maldini në këto çaste po bisedon me agjentin e mesfushorit…