Në këtë foto shihet një fëmijë me prindërit e tij, por më vonë do të jetë legjendë e klubit të tij të zemrës. Foto është realizuar në vitin 1977 në bregdetin italian dhe këtë po e tregojmë tani duke kërkuar nga ju lexues se për kë bëhet fjalë. Është futbollist shumë i famshëm që ende luan futboll aktiv.

Kush e dinë se kush është shkruani lirisht komentin e juaj.

 

Artikulli paraprakNë bisedime me Barcelonën!
Artikulli tjetërKërkojnë kthimin e tij