Një tjetër largim nga Milan që është e kuptueshme pas gjithë këtyre prurjeve .
Të enjtën është dita kur mesfushori Juraj Kucka do të transferohet te skuadra turke Trabzospo, shkruan Korneri.net.
Sllovaku 30-vjeçar kështu do të mbyll eventurën e tij te Milan dhe Serie A, për tu transferuar në kampionatin turk, ndërsa nga shitja e tij Milan do t’i fitoj 6 milionë euro. /Korneri.net.

Artikulli paraprakDiego Costa shumë afër të rikthehet në shtëpi
Artikulli tjetërMan.United mposht Chelsea, Mourinho ia shkakton humbjen e parë sivjet Contes