Sonte rikthehet Champions League, ku do të luhen 8 ndeshje të vlefshme për raundin e katërt në fazën e grupeve.

Padyshim superndeshja e mbrëmjes është ajo mes Milanit dhe PSG-së. Në Paris, kuqezinjtë e Piolit u mundën me rezultatin 3-0 ndërsa sonte në “San Siro” do të kërkojnë hakmarrjen.

Barcelona do të sfidojë në udhëtim Shakhtarin dhe Dortumundi do të presë Newcastle United. Antwerpi i Arbnor Mujës do të udhëtojë drejt Portugalisë ku do të përballet me Porton, kurse Man.City Siti do të presë Young Boys.

DORTMUND-NEWCASTLE ORA 18:45

SHAKHTAR -BARCELONA ORA 18:45

MILAN-PSG ORA 21:00

ATLETICO MADRID-CELTIC  ORA 21:00

CRVENA ZVEZDA-LEIPZIG ORA 21:00

PORTO-ANTWERP ORA 21:00

LAZIO-FEYENOORD ORA 21:00

MANCHESTER CITY-YOUNG BOYS ORA 21:00

Artikulli paraprakIbra rikthehet te Milani, përfundon takimi me Cardinalen
Artikulli tjetërGrabitësi shqiptar flet për vjedhjet e bujshme në shtëpitë e futbollistëve të famshëm: Ja pse Messi ka shpëtuar…