E enjtja (sot) mund të jetë dita vendimtare e kthimin e bujshëm të Piatek në Genova.

Klubi Ligurian gjithashtu ka arritur një marrëveshje me Hertha Berlinin, huazim prej 4 milionë eurosh dhe detyrimi i  blerjes së kartonit të tij për 21 milionë euro, përcjell Korneri.net

Sipas medieve italiane Piatek pritet që të arrijë në Genoa në orët e ardhshme, mirëpo vizitat mjekësore do t’i kryej pas vitit të ri.

Piatek pas një aventure të shkëlyqeshme te Genoa, shpërtheu edhe te Milan në muajt e parë [as transferimit në San Siro, por me kalimin e kohës forma e tij ra dukëshm, andaj rossonerët u desht ta shisnin te Heertha, prej nga sërish kthehet te Genoa. /Korneri.net

Artikulli paraprakTorreira kthehet në Itali
Artikulli tjetërHQSexCams Reviews, Data And Information