Ka bërë bujë të madhe lajmin që të parët e dhamë për rikthimin e Arianit Ahmetit në punë FF-së.

Menjëherë pas konunikatës për medie të postuar pak orë më parë nga vet z.Ahmeti, nuk vonoi shumë kur ia uron rikthimin në punë kryetar i Trepça’89, Abedin Zeka Beki.

Ka bërë bujë të madhe lajmin që të parët e dhamë për rikthimin e Arianit Ahmetit në punë FF-së.

Menjëherë pas konunikatës për medie të postuar pak orë më parë nga vet z.Ahmeti, nuk vonoi shumë kur ia uron rikthimin në punë kryetar i Trepça’89, Abedin Zeka Beki.

Urime zv Sekretar

Drejtesia vonon por ne fund triumfon, urime Arianit kthim te mbare, aty ku e le.

Shpresojme shume se edhe shume shpejt do te kthehen te gjithe ata qe i ofroi dhe punoi me ta i ndjeri Legjenda Fadil Vokrri.

Ata qe padrejtesisht i morren keto vendime tani te argumentuara kunderligjshem, te ju vie turp nga keto veprime qe shkaktuan per heren e pare opozite ne FFK, si dhe deme te medha, ndasi e hasmeri mes klubeve.

E drejta triumfon gjithmone ne fund.

Me Respekte

Kryesia e KF TREPÇA’89 FC

Presidenti z. Abedin Zeka BEKI

Artikulli paraprakLirohet lojtarët dhe trajneri i Gjilanit
Artikulli tjetërZyrtare: Jaap Stam trajner i skuadrës…