Kryetari i Plisave, Albert Kastrani ka thënë se dëshiron që Kosova të shënojë fitore ndaj Kroacisë njësoj sikurse Shqipëria kundër Lihtenshtajnit.

“Sot lujne Shqiperia dhe Kosova. Te shpresojme e te festojme per fitoren e te dyjave sepse armiqte i kemi tjeter kun. Kosova osht’ zemra e Shqiperise”, shkruan Kastrani në Facebook.

Artikulli paraprakTifozët e Kroacisë befasohen nga çmimi i birrave në Shkodër
Artikulli tjetërLihtenshtejn – Shqipëri: Formacionet e mundshme, De Biasi bën disa ndryshime [FOTO]