Gjatë këtyre minutave sa ne e kemi plasuar lajmin, përforcimi më i ri i Milanos, kroati Mario Pasalic është duke i kryer vizitat mjekësore, pasi lojtari tash e disa kohë kishte probleme me krahun e djathtë dhe nuk luajti për një kohë të gjatë.

Anëtar i Chelsea, por i huazuar te Monaco, tashmë do të jetë i rosonerëve së paku për një vit, ndërsa Pasalic nuk deshti të jepte asnjë deklaratë përderisa nuk i përfundon vizitat mjekësore.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Tronditet Norvegjia, Valon Berisha i thotë “PO” Kosovës
Artikulli tjetërZyrtare: Bravo i Man City