Gjeorgjia fitoi në Prishtinë.

Kur më së paku duhej të humbnim, apo atëherë kur më së shumti duhej fitorja, Kosova na dëshpërojë sërish, shkruan Korneri.net

Okriashvili e kaloi Gjerogjinë në epërsi pas dhuratës së portiert Muric, por për fat Vedat Muriqi shënoi nga penalltia në fund të pjesës së parë. Kur Kosova duhet tëbishte më agresive, mysafirëtve shfrytëzuan qetësinë tonë, dhe Davitazhvili shënoi për fitoren 1-2.

Gjeorgjia barazohet me pikë me Kosovën nga 4 pikë.Me qenë zyrtarët e FFK-së si duhet, sonte Challandes do të duhej të shkarkohej. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here