Ekipi Olimpik do ketë trajtimin profesional për fizioterapi nga PRAXIS-Physiotherapy Center!
Kontrata u nënshkrua të mërkurën në mbrëmje dhe do vazhdoj drejt Lojërave Olimpike! #tokyo2020

Nënshkrimi i kësaj kontratë është bërë nga trajneri botëror Driton Kuka me Naim Ademin, pronarin e fizioterapisë Praxis,njëherësh fiziotereistin e mirënjohur kosovar i cili është me sportin dhe klubet tona tash e një dekadë.

Edhe më herët Naimi ishte pjesë e sportistët më të madhe shqiptare Majlinda Kelmendi, andaj nuk ka qenë e rastësishme kjo kontratë dy palëshe./Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here