Geoffrey Kondogbi ka bërë të frustrohen tifozët e Interit pasi është parë duke bartë fanellën e një klubi tjetër e jo të klubit kua ai luan.
Edhe spe i transferuar shtrenjtë nga Monaco, aftësitë e tij nuk janë dëshmuar fare te Inter në stinorin e sapo përfunduar, dhe ka qenë njëri nga futbollistët më të kritikuar nga tifozët, shkruan Korneri.net.

Kondogbia ka vesh fanellën e PSG të lojtarit Aurier, dhe në momentin e parë kur lojtari ka postuar foton dhe videon e tij në Instagram ku i ka rreth 300.000 folloers, menjëherë nisën kritikat dhe reagimet e ashpëra te tifozëve neroaxur. /Korneri.net

Artikulli paraprakMrekullia Ostapenko, letonezja triumfon në Roland Garros
Artikulli tjetërPret vetëm ofertën e Barcelonës….