Mbrëmjen e djeshme janë mësuar edhe dy emrat e fundit të skuadrave çerekfinaliste të këtij sezoni në Champions League.

Bajerni i Mynihur, Real Madrid, Barcelona, Monaco, Atletico Madrid, Dortmund, Juventus dhe Leicester City janë në mesin e 8 skuadrave më të mira europine.

Kompanitë e basteve kanë shpallur favoritët për të fituar këtë kompeticion ku Barcelona së bashku me Bajernin e Mynihut qëndrojnë në krye pasi kuotohen me koeficientin 3.85, ndërsa Real Madrid pozicionohet pas tyre (5.75).

Kujtojmë që shorti i Champions Leagues do të hidhet ditën e premte në orën 12:00.

Artikulli paraprakGuardiola tregon arsyen e eliminimt të Man City
Artikulli tjetërSchick për Interin, punë e kryer!