Çfarë të thuhet më shumë.

Ismet Munishi duket se është bërë nervoz me “analistat” e futbollit tonë, andaj nuk duroj shumë dhe lëshoi një koment të papatë dhe të palexuar deri tash në historinë e futbollit kosovar, shkruan Korneri.net

Në faqen e tij zyrtate në facebook, ka shkruar diçka që mund ta thot vetëm Ismet Munishi, koment më epik ndonjëherë, që mund ga lexoni më poshtë.

Artikulli paraprakThings You Will in Contrast To About Dominican Mail Order Brides And Things You’ll
Artikulli tjetërWellhello Review For 2021