Askush si ai në komente.

Ismet Munishi e ka thënë me shumë gjasë fjalën e fundit para se t’i përvishet punës me skuadrën e tij Ballkanin, që do ta bëjë gati për pjesën finale të Superligës nga muaji qershor, kur edhe është paraparë që të rinisë futbolli, shkruan Korneri.net

Tash e tutje Ismet Munishi nuk do të ketë shumë kohë të flas dhe të komentoj, por të punoj sa më shumë më skuadrën që ta mbrojë atë që e fitoj në vjeshtë, pra titullin që do të ishte historik për klubin nga Theranda.

Komenti i tij epik para pak minutash ishte ky: “Po doni futboll, komë mu ju rras futboll. Mos boni tani ciu ciu ciu”. /Korneri.net

Artikulli paraprakAnëtari i Chelsea arrestohet nga policia
Artikulli tjetërEdhe ky kampionat merr vendim për mbylljen e aktiviteteve