Në prag të ndeshjes ndaj Lihtenshejnit, një mungesë e madhe do të jetë lëndimi i Lediat Memushjat, i cili edhe zyrtarisht nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Giani De Biasi për takimin e sontëm.

“Korneri.net” mëson se ishte shpresuar që Memushaj do të ishte i gatshëm për ndeshjen e sontme, mirëpo ai nuk ka qenë në gjendje të riaftësohet pas lëndimit të pësuar.

Artikulli paraprakPolicia shqiptare i “lidhë” tifozët nga Kosova
Artikulli tjetërÇmendet trajneri: Kërkon spermen e Ibra-s dhe CR7, arsyeja e pabesueshme [VIDEO]