Jurgen Klopp është i vendosur se Philippe Coutinho nuk shitet.

Sulmuesi brazilian pëlqehet nga Barcelona gjatë kësaj merkatoje dhe ekipe të tjera.

Por, trajneri i Liverpool, Klopp ka theksuar se 25-vjeçari do të qëndrojë me “të kuqtë” edhe për sezonin e ardhshëm.

Artikulli paraprakBoshnjaku i famshëm drejtor i ri sportiv te Bayern Munchen
Artikulli tjetërDynden tifozët e Milanit, “luftë” për abonimet