Trajneri i Liverpool, Jurgen Kloop, është duke tentuar ta joshë anëtarin e Borussia Dortmund, Christian Pulisic, që të transferohet në “Anfield”, por dukët që do të dështojë në përpjekjen e tij.

Sipas mediave gjermane, Pulisic është futbollist me shumë të ardhme dhe Borussia Dortmund nuk do të pranojë asnjë ofertë për të.

Artikulli paraprakE thotë ish-trajneri i Arsenalit: Mustafi, forca e madhe e “Topçinjëve” për titull
Artikulli tjetërKy është formacioni i “jashtëtokësorëve” që se fitoi asnjë “Top të Artë” [FOTO]