Qendërmbojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly, shumë shpejt do të nënshkruajë kontratë të re afatgjate e cila do të jetë shumë më e mirë se kjo aktuale, pasi do t’i dyfishohet paga nga 800 mijë euro në 1.9 milionë në vit. Por, klauzola e tij do të jetë shumë interesante pasi do të jetë saktësisht 65 milionë euro, mirëpo vetëm nëse largohet nga Serie A.

Artikulli paraprakInter pas dy javësh merr lajm të madh
Artikulli tjetërPër gjithë tifozët e Trepçës dhe Mitrovicës, ky është lajmi i madh