Ekaterina Kostjunina vjen nga Siberia dhe gjykon në ligën e dytë ruse të futbollit.

Mediat ruse po e konsiderojnë si gjyqtaren më seksi të botës.

Ajo gjithashtu është edhe studente e Edukatës Fizike, përveç se ndan drejtësinë në botën e futbollit.

Më poshtë gjenden disa prej fotografive më të nxehta të Ekaterinës

aagjygjtarja

agjygjtarja

gjygjtarja2

Artikulli paraprakArmando Sadiku, kokëqarja e De Biasit
Artikulli tjetërSKANDAL: Biletat e lojës ‘Kosovë – Kroaci’ në tregun e zi! (FOTO)