Firma e njohur e fashmbathjeve sportive Adidas, ka lansuar fanellat e reja të kampionit aktual italian Juventus, dhe që tani ka larguar Paul Pogban nga Serie A, apo më saktë e ka prodhuar fanellën me numrin 10’ jo të francezit, por të argjentinasit Paulo Dybala.

Kjo foto tregon më së miri se Pogba ditëve të ardhshme pritet të kaloi te Manchester United për më shumë se 100 milionë euro.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Real Madrid mund ta “bombardojë” merkaton verore…
Artikulli tjetërBayern dëshiron ta blej kartonin e tij