Është shumë e vërtetë se në nje ekip futbolli rezultatet pozivite arrihet kur brenda skuadrën ekziston harmonia dhe atmosfera pozitive dhe këtë dukët dukët se e kanë kampionët e Kosovës Trepça ’89, shkruan “Korneri.net”.

Gjatë stervitjes së fundit, atmosfera ishte fenomenale, ku të gjithë futbollistët ishin optimist për një fitore ndaj skuadrës Vikingur dhe kalimit në raundit tjetër të Chamions League./Korneri.net.

Artikulli paraprakKampionët stervisin për herë të fundit në “Riza Lushta” para nisjes në Ishujt Faroe
Artikulli tjetërZekirija Ramadani i kënaqur me fazën përgatitore! Vikingur është skuadër e….