Trepça’ 89 i ka përfunduar testet e koronavirusit.

Klubi mitrovicas mori lajmin e mirë, pasi gjatë ditës së sotme dolën testet për “Covid 19”, ku të gjithë lojtarët dhe stafi i klubit rezultuan negativ ndaj virusit, përcjell Korneri.net


Lojtarët dhe stafi i klubit u testuan të shtunën në stadiumin “Riza Lushta”, dhe të gjithë ishin shëndosh dhe mirë. Klubi i Trepçës’89 uron të gjithë klubeve dhe sportistëve të kalojnë testet ndaj virusit “Covid 19 si dhe festën e Kurban Bajramit. /Korneri.net

Artikulli paraprakÇfarë fati i keq, lëndohet para derbit me Bayern Munich
Artikulli tjetërKarim Benzema ua uron gjithë muslimanëve Fiter Bajramin